Bowling OPR Bowling OPR Boisko Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Korty tenisowe OPR
Skatepark na Os. Piastowskim gotowy

W Oddziale Rataje zakończyła się modernizacja skateparku. W obiekcie na Osiedlu Piastowskim Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oddały do dyspozycji użytkowników osiem nowych figur, z których korzystać mogą jeżdżący na rolkach, deskorolkach, rowerach BMX oraz hulajnogach.

Na miejscu starych, mocno zużytych figur, rozebranych jeszcze w zeszłym roku, pojawiły się takie elementy jak poręcze, ławka , quarter pipe, bank ramp, spin ramp, grindbox czy piramida. Najwyższy element w skateparku ma ponad trzy i pół metra wysokości.

– Rodzaj figur oraz materiał z jakiego zostały wykonane konsultowaliśmy z użytkownikami skateparku – zapewnia Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Nowe elementy są wykonane z drewna ze specjalnym poszyciem zabezpieczającym obiekty przed wilgocią. Ma to zapewnić figurom większą trwałość, a użytkownikom bezpieczeństwo.

– Przypominamy, że korzystając ze skateparku trzeba założyć kask. Warto również zapoznać się z regulaminem, który umieściliśmy przy wejściu na obiekt – mówi Łukasz Miadziołko.

Korzystanie ze skateparku jest bezpłatne. Obiekt jest czynny codziennie od godz. 9.00 do 21.00. Modernizacja skateparku kosztowała niecałe 400 tys. złotych.

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
Grafika, tutajhonorujemy kartę dużej rodziny oferta dla seniorów Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Rataje
os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań
tel: 61 871 06 42, 61 877 23 78