Bowling OPR Bowling OPR Boisko Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Korty tenisowe OPR
O ośrodku

Oddział Rataje to obiekt należący do Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, stanowiący kompleks sportowo–rekreacyjny, oferujący mieszkańcom miasta szeroką gamę usług. Niewątpliwym atutem Ośrodka jest jego malownicze położenie nad brzegiem Warty, które robi wrażenie, szczególnie w okresie letnim.

Na terenie oddziału znajduję się nowoczesna kręgielnia wraz z barem, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę oraz skatepark.
Dla najmłodszych gości mamy pięknie położony, bezpieczny plac zabaw.

Ważnym punktem jest klub Nice Lady Fitness przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Klub wyposażony jest w nowoczesny sprzęt cardio, siłowy, rowery spinningowe oraz saunę. Mamy do zaproponowania szeroki wachlarz zajęć grupowych, przede wszystkim w obszarze aerobiku i spinningu.

Oddział Rataje to magiczne miejsce, gdzie wśród zieleni można aktywnie odpocząć. W okresie wiosenno-letnim organizowane są cykliczne imprezy na świeżym powietrzu, imprezy integracyjne, a na bowlingu urodziny dla dzieci.

Ośrodek położony jest w centrum Poznania w cichym, pełnym uroku miejscu w pobliżu rzeki Warta. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki linii tramwajowych i autobusowych, skąd droga do obiektów sportowych to zaledwie 10 minutowy spacer.

Wszystkie banery
Grafika, tutajhonorujemy kartę dużej rodziny oferta dla seniorów Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Rataje
os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań
tel: 61 871 06 42, 61 877 23 78