Bowling OPR Bowling OPR Boisko Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Korty tenisowe OPR
Bowling na Ratajach otwarty po remoncie

Nowe podesty, siedziska oraz zmieniony wystrój baru i szatni – tak prezentuje się po remoncie bowling na Osiedlu Piastowskim. Z odnowionego obiektu można już korzystać, a Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji szykują w sierpniu promocję dla miłośników tego sportu.

Remont rozpoczął się pod koniec lipca. Odnowione zostały również miejsca, do których nie dociera oko odwiedzających – magazyn i maszynownia, a maszyny bowlingowe przeszły gruntowną konserwację.

– Cieszymy się, że zdążyliśmy z remontem jeszcze w sierpniu – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. – Do końca wakacji mamy dla miłośników bowlingu promocję.

W dniach 26-30 sierpnia ceny będą się kształtowały następująco:
– do godziny 15:00 – 20 zł,
– w godz. 15:00-17:00 – 30 zł,
– w godz. 17:00-19:00 – 50 zł,
– po godz. 19:00 – 60 zł.

Do końca sierpnia Oddział POSiR Rataje wydłużył godziny otwarcia bowlingu w poniedziałek, środę i piątek. Obiekt będzie w te dni czynny już od godz. 10.00.

Remont bowlingu to kolejna inwestycja przeprowadzona przez POSiR w Oddziale Rataje. Pod koniec lipca oddano do użytku zmodernizowany skatepark, a w zeszłym roku korty tenisowe z nowoczesnym zapleczem i kawiarenką.

Serdecznie zapraszamy do korzystania.

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
Grafika, tutajhonorujemy kartę dużej rodziny oferta dla seniorów Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Rataje
os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań
tel: 61 871 06 42, 61 877 23 78