Bowling OPR Bowling OPR Boisko Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Korty tenisowe OPR
Skatepark wyspa

Nasza Wyspa powstała na terenie Oddziału Rataje koło Ronda Starołęka w Poznaniu. Cały projekt został zrealizowany przez POSiR, dzięki środkom finansowym przekazanym przez Miasto Poznań. Miejsce to powstało przy zaangażowaniu osób pasjonujących się sportami ekstremalnymi. Dzięki konsultacjom z użytkownikami, skatepark jest miejscem bardzo dobrze przystosowanym, szczególnie dla miłośników BMX-ów.

Jednak Wyspa ma nie tylko umożliwiać korzystanie z terenów sportowych – chcemy aby skupiała wokół siebie grono ludzi aktywnych, z pasjami. Organizacja imprez sportowych, kulturalnych, koncertów czy warsztatów i festiwali – to nas naprawdę interesuje. Jesteśmy bardzo otwarci – dzięki WYSPIE chętnie zrealizujemy najróżniejsze projekty. Czekamy również na Wasze propozycje! Piszcie.

Wyspa ma jeszcze jeden istotny atut – nie jest samotna na wielkim oceanie. Teren na którym się znajduje daje wiele ciekawych możliwości. Gdy zmęczy Was gra lub jazda, gdy będziecie mieli ochotę na coś nowego, serdecznie zapraszamy Was do korzystania z oferty Ośrodka. Znajdziecie tu korty tenisowe, nowoczesne tory bowlingowe, boiska do piłki nożnej i koszykówki oraz klub fitness dla kobiet. Jest tu też sporo miejsca do wypoczynku na zielonej trawie w cieniu drzew a nawet palm!

Wszystkie banery
Grafika, tutajhonorujemy kartę dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Rataje
os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań
tel: (61) 871 06 42
Menu