Bowling OPR Bowling OPR Boisko Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Korty tenisowe OPR
Nowoczesne zaplecze tenisowe już działa!

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich fanów tenisa do Oddziału Rataje na osiedlu Piastowskim, gdzie w marcu oddano do użytku nowoczesne zaplecze tenisowe. Największa nowość to zespół przebieralni z toaletami i natryskami oraz recepcją gdzie po treningu można się zregenerować, zakupić coś do picia albo obejrzeć mecz tenisowy w telewizji.

Dzięki zadaszonym kortom, które oddaliśmy do użytku w zeszłym roku fani tenisa uprawiają tę dyscyplinę na naszym obiekcie przez cały rok, a od teraz mogą to robić w naprawdę komfortowych warunkach – mówi dyrektor POSiR Zbigniew Madoński.

Nowe zaplecze składa się z szatni damskiej, szatni męskiej oraz szatni dla trenerów. W jednym czasie może z nich korzystać ponad 40 osób. Przy recepcji będzie działał mini bar, a latem do dyspozycji tenisistów i kibiców będzie również taras.

Baza tenisowa w Oddziale Rataje jest systematycznie modernizowana. Od zeszłego roku działają trzy kryte korty z nawierzchnią z mączki hydroslide zapewniającej wysoki komfort gry. Obiekty są ogrzewane, co zapewnia wysoki komfort gry zimą. Hale tenisowe posiadają również rozsuwane boki, co przydaje się w czasie gry latem. Wewnątrz zainstalowano oświetlenie, dzięki czemu gra możliwa jest również po zmroku.

Korty kryte są uzupełnieniem istniejącej już infrastruktury, na którą składają się trzy korty zewnętrzne. Także one przeszły w ostatnim czasie modernizację. Zamontowano na nich nowe oświetlenie. Do korzystania z odkrytych kortów zapraszamy od maja. W tym samym czasie oddamy tenisistom nową ściankę tenisową ze sztucznym oświetleniem.

Kiedy cały kompleks tenisowy ruszy pełną parą, zaprosimy wszystkich fanów tenisa na turniej, który będzie jednocześnie oficjalnym otwarciem obiektu – zapowiada dyrektor Madoński.

Przydatne informacje:

Korty tenisowe w Oddziale Rataje na os. Piastowskim 106a są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 22.00, a w weekendy 8.00 – 22.00. Zimą funkcjonują tylko korty kryte. Po więcej szczegółów na temat rezerwacji, cennika i wydarzeń na kortach zapraszamy na stronę: http://osrodekrataje.poznan.pl/korty-tenisowe/

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
Grafika, tutajhonorujemy kartę dużej rodziny oferta dla seniorów Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Rataje
os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań
tel: (61) 871 06 42