Bowling OPR Bowling OPR Boisko Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Korty tenisowe OPR
Nad Wartą rusza cykl turniejów siatkówki plażowej

W najbliższą niedzielę na boiskach Ośrodka Przywodnego Rataje na osiedlu Piastowskim odbędzie się rozpoczęcie sezonu 2017 w siatkówce plażowej. Tego dnia Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają na pierwszą odsłonę cyklu turniejów Warta Cup 2017. Do Poznania zjadą się 32 drużyny męskie z całej Polski. To największe amatorskie przedsięwzięcie tego typu w okolicy.

Na liście uczestników znajdziemy pary występujące na co dzień w rozgrywkach profesjonalnych, jak i amatorów. Ku radości organizatorów lista zgłoszeń wypełniła się w zaledwie 3 dni od otwarcia zapisów. W niedzielę będziemy świadkami wspaniałych sportowych emocji. Warta Cup rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godzin popołudniowych.

Aby zadbać o najwyższy poziom rozgrywek przed pierwszym turniejem dosypano 14 ton piasku na boiska oraz zakupiono nowe siatki. Organizatorzy przygotowali dla zwycięzców atrakcyjną pule nagród w wysokości 1500zł do podziału na cztery najlepsze drużyny. Każdy z uczestników otrzyma profesjonalną koszulkę sportową, w której wystąpi w turnieju.

Warta Cup 2017 to cykl trzech turniejów, które odbędą się w malowniczej scenerii boisk piaszczystych nad rzeką. Rywalizacja przebiegać będzie w kategoriach: żeńskiej, męskiej i par mieszanych. Opłata za udział w turnieju wynosi 30 złotych za parę. Można jej dokonać w dniu zawodów, ale wcześniej należy zgłosić chęć udziału mailowo na adres organizatora wartacup@posir.poznan.pl. Szczegółowe informacje o turniejach znajdują się poniżej.

Nagrody we wszystkich turniejach cyklu Warta Cup:

1 miejsce – 750zł
2 miejsce – 450zł
3 miejsce – 200zł
4 miejsce – 100zł

Trzy najlepsze drużyny zostaną również nagrodzone pucharami. Spośród wszystkich uczestników każdego z turniejów Warta Cup 2017 zostaną wybrani MVP (najlepszy zawodnik/zawodniczka), który zostanie uhonorowany dodatkowo.

Program Warta Cup 2017:

21.05 turniej męski – start godzina 9:00
11.06 turniej mikstów – start godzina 9:00
02.07 turniej żeński – start godzina 9:00

Więcej informacji o turnieju:

www.wartacup.posir.poznan.pl

 

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
Grafika, tutajhonorujemy kartę dużej rodziny Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Rataje
os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań
tel: (61) 871 06 42
Menu