POSiR - Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji

Szukaj w Serwisie

Jeśli chcą Państwo wyszukać informacje o obiekcie POSiR, prosimy o podanie żądanej frazy.

POSiR w Skrócie

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji są Zakładem Budżetowym miasta Poznania, powołanym do zaspokajania zbiorowych potrzeb mieszkańców Poznania w dziedzinie sportu i rekreacji.
Start arrow O nas
Menu główne
O nas
Oferta
Galeria
Kontakt

Poznań


O nas PDF Drukuj E-mail

Ośrodek Przywodny Rataje to oddział Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji stanowiący kompleks sportowo–rekreacyjny oferujący mieszkańcom miasta szeroką gamę usług. Na terenie Ośrodka znajduję się nowoczesna kręgielnia bowlingowa wraz z barem, letnie korty tenisowe, boiska do gry w piłkę nożną i siatkówkę oraz skate park.

Dla najmłodszych gości mamy pięknie położony, bezpieczny plac zabaw.

Na terenie ośrodka znajduje się klub Nice Lady Fitness, który jest przeznaczony tylko dla kobiet. Klub wyposażony jest w nowoczesny sprzęt cardio, siłowy, rowery spinningowe oraz sauny. Mamy do zaproponowania szeroki wachlarz zajęć grupowych, mowa tu o spinningu i różnych rodzajach aerobiku.

Od 2013 roku wstąpiliśmy do programu Senior 50 +, organizujemy różne zajęcia dla Seniorów w tym również zajęcia z Nordic Walking alejkami przy Warcie.

Organizujemy różnego typu imprezy integracyjne, urodziny dla dzieci, itp.

Cały obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Ośrodek Przywodny Rataje to magiczne miejsce, gdzie wśród zieleni można aktywnie odpocząć. W okresie wiosenno-letnim organizowane są różne cykliczne imprezy na świeżym powietrzu tj. Dzień Dziecka, zawody na Skate Parku "Extreme Island Contest", Turniej piłkarski o puchar Dyrektora POSiR, Pożegnanie Wakacji.

Łatwa dostępność komunikacyjna

Ośrodek położony jest w centrum Poznania w cichym, pełnym uroku miejscu w pobliżu rzeki Warta. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki linii tramwajowych i autobusowych, skąd droga do Ośrodka to zaledwie 10 minutowy spacer.

 
Kontakt

Adres:

Ośrodek Przywodny Rataje
os. Piastowskie 106 A
61-164 Poznań
tel. Bowling: (61) 871 06 42
tel/fax. Biuro: (61) 877 23 78
http://osrodekrataje.poznan.pl