Bowling OPR Bowling OPR Boisko Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Skatepark Wyspa Korty tenisowe OPR
8. Poznań Nordic Walking

Ruszyły zapisy na 8. Poznań Nordic Walking

Miłośnicy spacerów z kijkami mogą się już zapisywać na 8. edycję Poznań Nordic Walking, która odbędzie się 8 października nad Wartą. Uczestnicy mają do wyboru jeden z dwóch dystansów – 3,6 lub 7,2 kilometrów.

Zawody mające swój start na terenie Ośrodka Przywodnego Rataje (os. Piastowskie 106a) od kilku lat rozpoczynają sezon jesienny i różnią się od innych tego typu imprez. Nie są bowiem nagradzani najszybsi uczestnicy, lecz tacy, którzy wyróżniają się nienaganną techniką marszu. Przed rokiem na trasę 7. Poznań Nordic Walking wyszło ponad 70 osób, a najstarsza z nich miała 72 lata.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji liczą, że podobna frekwencja dopisze również w tym roku. Na zachętę zapowiadają pakiet startowy i wspólną rozgrzewkę przed zawodami, a na mecie pamiątkowy medal za udział i ciepły poczęstunek.

Zapisy prowadzone będą do 5 października za pośrednictwem strony internetowej pod adresem Zapisy 8 Nordic Walking oraz pod numerem telefonu 61 871 06 42. Można także zapisać się osobiście w recepcji klubu Nice Lady Fitness. Koszt uczestnictwa to 20 złotych.

Galeria – Poznań Nordic Walking

 

 

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
Grafika, tutajhonorujemy kartę dużej rodziny oferta dla seniorów Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Rataje
os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań
tel: (61) 871 06 42